JAVNI OGLAS za prijem u radni odnos u Zavod zdravstvenog osiguranja Hercegovačko-neretvanske županije/kantona

Na temelju članka 20a. stavak (1) Zakona o radu F BiH („Službene novine FBiH 26/16 i 89/18), članka 2. stavak (2), Pravilnika o radu Zavoda zdravstvenog osiguranja Hercegovačko-neretvanske županije/kantona broj: 0202-02-18-1-3-17571/18 od 31.12.2018. godine,  Pravilnika o postupku prijema u radni odnos u Zavodu zdravstvenog osiguranja Hercegovačko-neretvanske županije/kantona broj:0202-02-18-1-3-12781/19 od 30.07.2019. godine, Odluke Direktora broj: 0105-36-45-8-2-1310/19 od 02.08.2019. godine, te  Pravilnika o unutarnjem ustrojstvu i sistematizaciji Stručne službe Zavoda zdravstvenog osiguranja HNŽ/K broj: 01-02-5742 od 09.07.2015. godine Zavod zdravstvenog osiguranja HNŽ/K objavljuje

JAVNI OGLAS
za prijem u radni odnos u Zavod zdravstvenog osiguranja Hercegovačko-neretvanske  županije/kantona

1. Rukovoditelj Ureda za ljudske resurse - u radni odnos na određeno vrijeme do povratka na posao privremeno odsutnog rukovoditelja Ureda za ljudske resurse, odnosno dok postoji potreba za privremenim obavljanjem poslova navedenog radnog mjesta.

Posebni uvjeti:
-VSS-VII stupanj društvenog/tehničkog/humanističkog usmjerenja
-pet (5) godina radnog iskustva
-poznavanje rada na računalu

Kratak opis poslova:
-    Izrađuje  Plan upravljanja  ljudskim potencijalima (ULJP),
-    Prati i analizira kvalifikacijsku strukturu zaposlenih,
-    Prati promjene trendova u strukturi zaposlenih, interno i eksterno,
-    Definira obrazovnu strategiju usklađenu s strategijom Zavoda i planira edukaciju zaposlenika,
-    Priprema podatke o raspoloživim eksternim edukacijama i organizira interne edukacije prema Planu edukacije,
-    Obavlja poslove profesionalne orijentacije za nove zaposlenike,
-    Priprema i provodi anonimne ankete o zadovoljstvu zaposlenika,
-    Identificira izvore nezadovoljstva zaposlenih i poduzima odgovarajuće mjere,
-    Planira ocjenu rada zaposlenika Zavoda,
-    Analizira utjecaj plaća i mjera stimulacije na produktivnost rada i predlaže mjere za poboljšanje,
-    Formulira planove za korištenje godišnjih odmora u suradnji s rukovoditeljima ustrojbenih jedinica,
-    Obavlja i druge poslove utvrđene sistematizacijom i  po nalogu direktora.

Opći Uvjeti za prijem u radni odnos u Zavod zdravstvenog osiguranja HNŽ/K su:
-da je državljanin B i H
-da ima navršenih 18 godina života
-da ima opću zdravstvenu sposobnost za obavljanje navedenog radnog mjesta (samo kandidat koji bude izabran  dužan je dostaviti liječničko uvjerenje kao dokaz da njegovo zdravstveno stanje i psihofizičke sposobnosti odgovaraju uvjetima radnog mjesta na koje je izabran
-da se protiv njega ne vodi kazneni postupak(samo kandidat koji bude izabran dužan je dostaviti uvjerenje da se protiv njega ne vodi kazneni postupak)

Prioritet pri zapošljavanju pod jednakim uvjetima imaju osobe iz članka 1. Zakona o pravima branitelja i članova njihovih obitelji (Narodne novine HNŽ/K broj 6/18)

Kandidati su obvezni dostaviti sljedeću dokumentaciju:
- uredno popunjenu pismenu prijavu (na obrascu koji je sastavni dio javnog oglasa)
-diplomu o stečenoj stručnoj spremi koja se traži oglasom
-dokaz o radnom iskustvu
-dokaz o poznavanju rada na računalu
-obrazac PBA-3-obavještenje o mjestu prebivališta-boravišta (CIPS), ne starije od 30 dana

Kandidati koji se pozivaju na prioritet pri upošljavanju sukladno Zakonu o pravima branitelja i članova njihovih obitelji (Narodne novine HNŽ/K broj 6/18) trebaju dostaviti dokaz  o prioritetu upošljavanja.

Dokumentacija koja se prilaže uz prijavu mora biti original ili fotokopija ovjerena od nadležnog organa. Ukoliko se dokumentacija dostavi kao ovjerena kopija može se od kandidata zahtijevati uvid u originalne dokumente.

Prijavljivanje na oglas:
Rok podnošenja  prijave je 15 dana računajući od prvog narednog dana objavljivanja oglasa na  web stranici Zavoda.
Urednom prijavom smatra se prijava  koja je potpisana od strane podnositelja i koja sadrži sve podatke  navedene u obrascu prijave.
Nepotpune i neblagovremene prijave neće se razmatrati.
Svi  kandidati koji ispune uvjete iz Oglasa i dostave traženu dokumentaciju upućuju se na pismeni ispit o čijem će mjestu i vremenu održavanja  isti biti pravovremeno obavješteni.

Prijava na javni oglas s potrebnom dokumentacijom podnosi se u zatvorenoj kuverti na čijoj poleđini je kandidat obvezan naznačiti svoje ime, prezime i adresu, a na prednjoj strani  ''Ne otvaraj - Prijava na javni oglas. Prijave se mogu dostaviti osobno putem protokola ili  preporučeno putem pošte na adresu:

Zavod zdravstvenog osiguranja Hercegovačko neretvanske županije/kantona
Dubrovačka bb
88 000 Mostar

Zavod zdravstvenog osiguranja HNŽ/K zadržava pravo poništavanja natječaja u cijelosti ili djelomično, bez obrazloženja.

Priloženi dokumenti

Natrag na arhivu natječaja

Video Spotovi

Promotivnim video objašnjenjima saznajte više o svom zdravstvenom osiguranju, pravima osiguranika i uslugama Zavoda.